نهمین جلسه هیأت رئیسه انجمن مدیران صنایع استان با اکثریت قاطع اعضاء برگزار گردید

همین جلسه هیأت رئیسه انجمن مدیران صنایع استان با اکثریت قاطع اعضاء برگزار گردید

انجمن مدیران صنایع استان به ریاست جناب آقای دکتر شریف زاده تشکیل جلسه داد.

 

najati sanat

ابتدا جلسه با نام و یاد خداوند متعال شروع و برابر دستورجلسه موضوعات مطروحه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و چندین مورد به تصویب اعضاء محترم رسید.
در این جلسه از اهتمام ویژه خانه صنعت و اعضاء محترم آن در خصوص برگزاری مراسم تکریم جناب آقای مهندس حسین نجاتی و همچنین از خدمات ارزنده سرکار خانم علیپور تقدیر و قدردانی بعمل آمد. گفتنی است روز پنجشنبه مورخه 98/7/4 با حضور جمع کثیری از صنعتگران و مسئولین شهر از خدمات چندین ساله مدیر خاضع، فروتن و پاکدست جناب آقای مهندس حسین نجاتی تجلیل بعمل آوردند.
در این مراسم جناب آقای دکتر شریف زاده ریاست انجمن مدیران صنایع استان از طرف خود و اعضاء هیأت رئیسه با اهداء لوح تکریم به همراه هدیه ای، از استاندار محترم استان جناب آقای دکتر پورمحمدی درخواست کردند نشان عالی مدیریت بر سینه ایشان نصب گردید.

5-5

 

4-4

3-3

 

1-1

رئیس و اعضاء هیأت رئیسه انجمن مدیران صنایع استان با رئیس کل دادگستری استان دیدار و گفتگو کردند.

رئیس و اعضاء هیأت رئیسه انجمن مدیران صنایع استان با رئیس کل دادگستری استان دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار آقای دکتر شریف زاده ریاست انجمن مدیران صنایع استان با برشمردن اهداف انجمن بیان داشتند اعضاء هیأت رئیسه همت وافر در جهت رفع مشکلات اعضاء انجمن مدیران صنایع دارند. ایشان در بخشی از سخنان خود با بیان پاره ای از مشکلات تولید و صنعت و طرح بخشی از مسائل اعضاء خواستار دستور رسیدگی شدند. در ادامه جمعی از اعضاء هیأت مدیره نقطه نظرات خود را ابراز و مورد بحث و بررسی قرار دادند. سپس جناب آقای خلیل اللهی ریاست کل محترم دادگستری استان آذربایجان شرقی ضمن خوش آمدگویی و خیرمقدم، در بخشی از بیانات خود حمایت قاطع خود را از صنعت استان اعلام و خاطرنشان ساختند در جهت حل مشکلات مربوط به تولیدکنندگان و کارآفرینان همچون گذشته گامهای مؤثر و اساسی برخواهند داشت. بنا به پیشنهاد ریاست محترم انجمن مدیران صنایع استان مقرر گردید در آینده نزدیک وقت مناسبی جهت طرح مشکلات کارآفرینان در حوزه های مختلف در حضور ریاست کل محترم دادگستری استان انجام پذیرد. در پایان این دیدار چند جلد از پژوهش های انجام یافته توسط واحد پژوهش انجمن مدیران صنایع استان تقدیم جناب آقای خلیل اللهی گردید.

رئیس و اعضاء هیأت رئیسه انجمن مدیران صنایع استان با رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان دیدار و گفتگو کردند.

رئیس و اعضاء هیأت رئیسه انجمن مدیران صنایع استان با رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان دیدار و گفتگو کردند. آقای دکتر شریف زاده در رأس هیأت مدیره انجمن مدیران صنایع استان با آقای مهندس امین زاده ریاست محترم جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت استان دیدار و گفتگو کردند.